Aviva największa firma ubezpieczeniowa w Polsce

Super Polisa – Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń funkcjonuje na rynku Polskim od ponad 26 lat. Jest jednym z liderów ubezpieczeń na życie w Polsce. Główną specjalnością firmy jest sprzedaż ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, ma również bogaty pakiet dla klientów instytucjonalnych czy przedsiębiorstw. Właścicielem Towarzystwa Aviva jest Allianz Holding eins GmbH mający swoją siedzibę w Wiedniu. Posiada 100% akcji spółki. Aviva ma w swojej ofercie produkty przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zakres oraz konstrukcja ubezpieczeń zawierają adekwatne rozwiązania do nieustannie zmieniających się potrzeb przedsiębiorcy. Dlatego Aviva wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, by spełnić jego wszystkie potrzeby. Niezwykle innowacyjne ubezpieczenie Partner w Podróży ma bardzo prosty system ustalenia sumy ubezpieczenia. Kolejnym ubezpieczeniem dla przedsiębiorcy jest Partner w Biznesie Plus, który ma szeroki zakres ochrony ubezpieczenia dla grupy przedsiębiorstw.

Ubezpieczenie dla bardzo dużych podmiotów gospodarczych

Aviva bardzo dużym podmiotom gospodarczym oferuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej kompleksową ofertę ubezpieczenia skonstruowaną na indywidualne potrzeby, a także skrojoną pod prowadzony biznes. Aviva oferuje również ubezpieczenie dla przedsiębiorstw od następstw nieszczęśliwych wypadków.Aviva współpracuje, na co dzień z bankami w zakresie bancassurance. Jest to współpraca polegająca na wspólnej sprzedaży zarówno usług ubezpieczeniowych, jak i bankowych. Moje Bezpieczeństwo Prestiż jest to polisa na wypadek nieszczęśliwego wypadku, która oferuje dwa warianty ubezpieczenia. Wszystkie produkty ofercie ubezpieczalni sprzedawane są za pomocą telefonu lub poprzez internet.

Ubezpieczenie domu


Aviva oferuje zakup polisy ubezpieczeniowej na dom i mieszkanie. Przedmiotem ubezpieczenia są nieruchomości jak domy, mieszkania, domy w trakcie budowy, domki letniskowe, a także wszystkie elementy stałe domu jak instalacje, okna, podłogi, zabudowa kuchni, drzwi, czy wyposażenie łazienek. W Towarzystwie Ubezpieczeń można ochronić się na wypadek ognia, a także innych zdarzeń losowych typu uderzenie pieruna, zalania, silnego wiatru, uderzenie w dom pojazdu lądowego. Aviva oferuje również rozszerzenie ochrony nieruchomości klienta o powódź, czy zalanie wodą, która pochodzi z opadów atmosferycznych.