Aviva Towarzystwo Ubezpieczeniowe

Aviva została założona w Polsce w roku 1992 (https://superpolisa.pl/partner/aviva/). Ubezpieczyciel obsługuje rocznie ponad 3,5 mln klientów, a także zarządza aktywami o wartości około 50 mld złotych. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwo są ubezpieczenia na życie oraz długoterminowe inwestycje. Aviva ma w swojej ofercie również ubezpieczenia majątkowe, grupowe na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, fundusze inwestycyjne, a także ubezpieczenia zdrowotne. Bardzo ciekawą propozycją dla klientów jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, który jest sprzedawany w systemie direct, czyli za pośrednictwem telefonu oraz internetu. Klient wybierający się w podróż za granicę, chcący szybko, bez wychodzenia z domu ubezpieczyć się na wypadek zdarzenia losowego przebywając za granicą, ma możliwość wykupu polisy przez internet.

Ubezpieczenia komunikacyjne w Aviva

Towarzystwo Ubezpieczeń Aviva oferuje swoim klientom ubezpieczenia komunikacyjne OC, a także bardzo szeroki wybór pakietów autocasco. Firma Aviva zapewnia klientom Akademię Bezpiecznej Jazdy, a więc naukę bezpiecznego przemieszczania się na drogach publicznych. Oferuje również aplikację do naszych oględzin samodzielnych i bezpośrednią likwidację szkód. Aviva ma w swojej ofercie bogaty pakiet dodatkowych usług jak ochrona opon, ochrona prawa, elektronika w podróży, czy też samochód jak nowy.

Ubezpieczenie domów oraz mieszkań w Aviva

Aviva oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenie zarówno dom, jak i mieszkań. Aviva gwarantuje szybką wypłatę środków w razie powstania szkody. Aviva w przeciągu 10 dni roboczych zobowiązuje się do wypłaty środków na pokrycie kosztów od momentu zgłoszenia szkody oraz dostarczenia dokumentów do ubezpieczalni. Klienci mogą zawrzeć umowę z Aviva praktycznie od razu na 2 lub 3 lata oraz uzyskując przy tym bardzo korzystne zniżki.

Ubezpieczenie turystyczne w Aviva


Klientom, którzy chcą wyjechać za granicę Aviva, oferuje zakup polisy ubezpieczeniowej Twoja Podróż. Dzięki temu ubezpieczeniu klient ma możliwość zakupu ochrony na wyjazdy bardzo krótkie kilkudniowe oraz tygodniowe, czy też roczne. Polisa w głównej mierze przeznaczona jest dla indywidualnych klientów. Natomiast dla firm, których pracownicy podróżują za granicę, ubezpieczyciel proponuje zakup pakietu grupowego Partner w Podróży.