Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva

Aviva jest jednym z największych ubezpieczycieli na Polskim rynku. Właścicielem Aviva jest jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Europie Aviva plc. Aviva obsługuje  w Polsce ponad 3.5 mln klientów, a wartość Aktywów, którymi zarządza, wynosi ponad 50 mld złotych. Podstawowym obszarem działalności Aviva jest ubezpieczenie na życie, a także długoterminowe inwestycje. Aviva ma w swojej ofercie również inne produkty jak ubezpieczenie grupowe na życie, ubezpieczenia majątkowe dla indywidualnych klientów lub przedsiębiorstw oraz ubezpieczenia zdrowotne i fundusze inwestycyjne. Ubezpieczyciel oferuje również ciekawy pakiet komunikacyjny, który sprzedawany jest w systemie direct, czyli przez telefon lub internet. Poprzez stronę internetową Aviva można kupić także ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie na życie

Zakup polisy ubezpieczeniowej na życie to gwarancja ubezpieczenia na cały okres życia osoby ubezpieczonej. Polisa gwarantuje również wyższą sumę ubezpieczenia w momencie wskazanym i dogodnym dla klienta, może być to przykładowo okres spłaty kredytu hipotecznego. Dodatkowo klienci Aviva mają ponad 16 różnych dodatkowych umów wypadkowych oraz zdrowotnych. W tym również opcje, które stanowią gwarancję wypłaty pieniędzy w momencie zapadnięcia na ciężką chorobę przez ubezpieczonego. Kolejną z opcji jest możliwość leczenia osoby ubezpieczonej za granicą, jeżeli uległa ona wypadkowi lub ma poważne problemy ze swoim zdrowiem. Program Dbam o zdrowie w Aviva to gwarancja pakietu konsultacji lekarskich, a także możliwość zniżek na badania genetyczne oraz specjalistyczne.

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa w Aviva

Polisa ubezpieczeniowa Nowa Perspektywa zapewnia klientowi szeroki zakres ochrony zarówno życia, jak i zdrowia, a także umożliwia dostęp do ogromnych ilości ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. Polisa daje elastyczne podejście do zakresu ochrony oraz charakteru polisy do indywidualnych potrzeb klienta. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva oferuje swoim klientom ubezpieczenie o nazwie JuniorGo. Jest to możliwość ubezpieczenia Życia klienta połączona z planem inwestycyjnym jego dzieci. Aviva umożliwia również zakup ubezpieczenia na wysokie sumy, a także jest możliwość zabezpieczyć się na wypadek choroby, niezdolności do pracy, czy nieszczęśliwego wypadku.